KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14424033
nr 1442 4033
Akvareller
3 st. Carl August Olausson, Stockholmsmotiv 1930-ta. Signerade, yttermått inklusive ram: 37x29 - 37x48, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:47:31
100 kr
200 kr